stOOmgroep turnhout vzw

contact :
tel. +32(0)475 473089
secretariaat tel. +32(0)14 419074
clubhuis tel. +32(0)14 429074
adres : Parklaan 54 bus 4, 2300 Turnhout
spoorweg : Parklaan 54, 2300 Turnhout

id.nr. 5362/82 ▫▪▪▫ BTW BE422.415.402 ▫▪▪▫ IBAN BE44 3200 7670 5145 BIC BBRUBEBB ▫▪▪▫ e-mail info@stoomgroep.be

Start
Omhoog

38e INTERNATIONALE STOOMDAGEN 2019
8, 9 en 10 juni (Pinksterweekend)

LIJST VAN DEELNEMERS
(vernieuw deze pagina, ze wordt dagelijks aangepast !)

Verklaring van de afkortingen :

  • 7s = spoor 7 1/4" stoom (27)

  • 7e = spoor 7 1/4" elektrisch (13)

  • 7m = spoor 7 1/4" ontploffingsmotor (2)

  • 5s = spoor 5" stoom (1)

  • 5e = spoor 5" elektrisch (3)

  • 5m = spoor 5" ontploffingsmotor (0)

  • T = tentoonstelling / tent (10)

  • TR = Tractor/wals/trekker/stoomwagen (2)

België :   20
Nederland :  33
Duitsland :   0
United Kingdom :   3

totaal locs 7 1/4" = 42 totaal locs 5" = 4 totaal locomotieven = 46
nr NAAM VOORNAAM LAND ZA
VAN
ZA
TOT
ZO
VAN
ZO
TOT
MA
VAN
MA
TOT
MODEL
(klikken op het model om het te bekijken)
SP WIEL-
INDELING
SCALE

7¼" STOOMLOCOMOTIEVEN  - LOCOMOTIVES A VAPEUR - DAMPFLOKOMOTIVE - STEAM LOCOMOTIVES

 
1 BELLEMANS Dani BE 10 18 09 18 10 18 Liberty 7 0-6-0 1:6
77 BOHAN John UK 10 18 09 18 10 18 Leek & Manifold JB Earle 7 2-6-2 1:3
43 BORGHIJS André BE 10 18 09 18     Joke 7 0-4-0 1:3
63 BULTINCK Ruben BE 10 18         Cockerill 7 0-4-0 1:8
79 DE BIE Eric BE 10 18 09 18 10 18 NMBS Type 1 7 4-6-2 1:8
64 DELISSEN Marcel NL 10 18         Pierke 7 0-4-0 1:4
62 DINGEMANS Boudewijn NL 11 18         NCS 41 Jack 7 2-4-0 ?
20 ENTERS Rick NL 10 18 09 18 10 17 Lady 7 0-4-0 ?
44 KRIJBOLDER Robert NL 10 18 09 18 10 17 Jessie 7 0-8-0 ?
78 MAKHAISINGH Maurice NL 10 18 09 18 10 18 Hercules 7 0-4-0 1:8
53 MELIS Marc BE 10 18 09 18 10 18 Mount Kilimanjaro 7 4-8-2+2-8-4 1:6
51 MINDERMAN Marc NL 10 18 10 18 10 17 Stormvogel 7 0-4-0 ?
30 SAUERBIER Jürgen NL 11 16 12 16 11 16 J.B. Earle 7 2-6-2 1:6
17 SCHMITZ Karel NL 10 17 09 17 10 17 Mop 7 0-4-0 ?
28 SLOOTS Gerard NL 10 17 09 17     Feldbahn 7 0-6-0 ?
8 STOOMGROEP Turnhout BE 10 18 09 10 10 18 Mieke 7 0-4-0 1:5
9 STOOMGROEP Turnhout BE 10 18 09 18 10 18 Veno 7 0-4-0 1:5
12 STOOMGROEP Turnhout BE 10 18 09 18 10 18 Nele 7 0-6-0 1:5
13 STOOMGROEP Turnhout BE 10 18 09 18 10 18 Steinz 2 7 0-4-0 1:8
70 STROETINGA Erik-Jan NL 10 18         Württembergische T3 7 0-6-0 1:8
84 SWARTJES Niels NL 10 18 10 18 10 18 Boaz 7 0-4-0 1:5
48 TEN BROEKE Harry NL 10 18 10 18 10 18 Harsan 7 0-4-0 1:3
80 VAN DER TOORN Laurens NL 10 18 09 18 10 18 Eva 7 0-4-0 1:6
41 VERHELLEN Marc BE 10 18 10 18 10 15 BR 23 7 2-6-2 1:8
50 VERHEYDEN Laurent BE 10 18 10 18 10 18 DR 05003 7 2-6-2 1:8
39 VLUMMENS Jan BE 10 18 09 18 10 18 NMBS Type 5 7 2-8-2 1:8
24 VOETBERG Roel NL 10 18 09 18 10 14 BR Standard Class 2 7 2-6-0 1:8
54 WALRAEVE Johan BE 10 18 10 18 10 18 Mia 7 0-4-0 1:4
          25   21   19        

7¼" ELEKTRISCHE LOCOMOTIEVEN  - LOCOMOTIVES ELECTRIQUES - E-LOKS - ELECTRIC LOCOMOTIVES

76 BAKX Nick NL 10 18 10 18     RTM M68 7 0-8-0 1:6
16 BAKKER Robin Paul NL 10 18 09 18 10 18 Loc 2500 7 Bo-4+2  
87 BRINKERING Anton NL 10 18 09 18 10 18 CMI 3 7 0-4-0  
66 BUIJS Ad NL 10 18 9 18 10 18 NS Sik 7 0-4-0 1:7
26 CAMMENGA Cor NL 10 18 10 18 10 16 6409 7 BoBo  
45 KRIJBOLDER-SPECA Valérie NL 10 18 09 18 10 17 Sik 7 0-4-0 1:8
31 SAUERBIER Justin NL 11 16 12 16 11 16 Hippel Class 08 7 0-6-0 1:8
15 SCHMITZ Naomi NL 10 18 10 18 10 16 Star 7 0-4-0  
10 STOOMGROEP Turnhout BE 10 18 09 18 10 18 CMI 2 7 0-4-0 1:8
7 STOOMGROEP Turnhout BE 10 18 09 18 10 18 Paul 7 0-4-0 1:5
21 VAN EE Hans NL 10 18 10 18 10 15 Union Pacific 7 CoCo 1:8
32 VELT Yvonne NL 10 18 10 18 10 16 Blokkendoos 7 0-4-0  
46 VENNINCX Jelle en Walter BE 10 18 09 18 10 18 CMI 400-1 7 0-4-0 1:8
          13   13   12        

7¼" MOTOR LOCOMOTIEVEN  - LOCOMOTIVES A MOTEUR - MOTORLOKOMOTIVEN - MOTOR LOCOMOTIVES

35 HOUTMEYERS Jean-Paul BE 10 18 12 18 10 18 RhB 9921 7 4-Bo  
11 STOOMGROEP Turnhout BE 10 18 09 18 10 18 Henri 7 BoBo 1:6
          2   2   2        

5" STOOMLOCOMOTIEVEN  - LOCOMOTIVES A VAPEUR - DAMPFLOKOMOTIVEN - STEAM LOCOMOTIVES

4 WARBURTON Chris UK 10 18 09 18 10 18 Springbok LNER B1 5 4-6-0  
          1   1   1        

5" ELEKTRISCHE LOCOMOTIEVEN  - LOCOMOTIVES ELECTRIQUES - E-LOKS - ELECTRIC LOCOMOTIVES

5 HOSE Ian UK 10 18 09 18 10 18 BR Class 33 5 BoBo  
52 MINDERMAN Thobias NL 10 18 10 18 10 17 Locomotor Sik 5 0-4-0 1:11
6 PEETERS Kurt BE 10 18 10 18 10 18 Koff II 5 0-4-0  
          3   3   3        

5" MOTOR LOCOMOTIEVEN  - LOCOMOTIVES A MOTEUR - MOTORLOKOMOTIVEN - MOTOR LOCOMOTIVES

                           
                           

TENTOONSTELLING TENT - TENTE D'EXPOSITION - AUSSTELLUNGSZELT - EXHIBITION TENT

75 DE RIDDER Etienne BE 10 18         Stoomloc Reihe U & Pansy      
2 HENDRIKS Marco NL 10 18 09 18 10 18 LGB Pendeltrein      
27 LÖRING Ben NL 10 17 10 17 10 17 Gelede locomotief Fairley      
51 MINDERMAN Marc NL 10 18 10 18 10 17 Oersik 7   1:7
19 REYNERS Frans BE         10 18 diversen      
42 SAUERBIER Nel NL 10 17 09 17 10 17 Alles voor de modelbouwer      
3 TUMMERS Evelien NL 10 18 09 18 10 18 LGB trein      
25 VAN BUUREN Piet NL 10 18 10 18 10 15 Engelse Tankloc      
33 VAN DER LINDE Sven NL 10 18 10 18 10 16 Rangeerloc Winton G.H.      
14 WIENK Henri NL 10 18 09 18 10 14 Stoomloc HSB type 1E1 nr 99222      
          9   8   9        
TRACTORS / TREKKERS / WALSEN / STOOMWAGENS
20 ENTERS Remko NL 11 17 11 17 11 15 Stoomtrekker Wilma     1:5
55 LEK Mario NL 10 18 10 18 10 18 Foden stoomvrachtwagen     1:5
          2   2   2        

toestand op 15/05/2019 
 

© 2019  Dani Bellemans
last update 20/05/2019